Liga národov (futbal): Česko – Slovensko (fotografie) - Fotka 1 z 14 -  Webnoviny.sk
Liga národov (futbal): Česko – Slovensko (fotografie) - Fotka 1 z 14 - Webnoviny.sk

Turnaj Václava Ježka: Slovenskí futbalisti do 18 rokov zdolali USA |  SPORTNET
Turnaj Václava Ježka: Slovenskí futbalisti do 18 rokov zdolali USA | SPORTNET

Liga národov - Komentár: Aspoň si môžeme všetci schuti zanadávať | Šport.sk

Kalasovi sa v garáži vyníma kúsok za 200-tisíc eur

Slovenský futbalový zväz - Po prvom polčase SLOVENSKO - SLOVINSKO 0:1 Gól:  18. Zajc #slovenskisokoli | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Po prvom polčase SLOVENSKO - SLOVINSKO 0:1 Gól: 18. Zajc #slovenskisokoli | Facebook

Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov s cenným skalpom nad USA |  Šport7.sk
Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov s cenným skalpom nad USA | Šport7.sk

Slovensko U19 dnes zdolalo Arménsko v kvalifikácii ME vo futbale 2023 |  SPORTNET
Slovensko U19 dnes zdolalo Arménsko v kvalifikácii ME vo futbale 2023 | SPORTNET

Slovenská futbalová reprezentácia v roku 2020 | Slovenský futbalový zväz

Súboj o postup i záchranu. Derby má o zápletku postarané - Tipy z programu  - RTVS.sk
Súboj o postup i záchranu. Derby má o zápletku postarané - Tipy z programu - RTVS.sk

Slovenská osemnástka víťazom prestížneho Slovakia Cupu: Sme šťastní,  rozhodla tímovosť | Športky.sk
Slovenská osemnástka víťazom prestížneho Slovakia Cupu: Sme šťastní, rozhodla tímovosť | Športky.sk

FUTBAL: Slovensko U18 dnes nezdolalo Severné Macedónsko, bola z toho remíza  | SPORTNET
FUTBAL: Slovensko U18 dnes nezdolalo Severné Macedónsko, bola z toho remíza | SPORTNET

Československo bolo dve minúty majstrom sveta vo futbale - Reprezentácia -  Futbal - Šport - Pravda
Československo bolo dve minúty majstrom sveta vo futbale - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Slováci spoznali dejiská marcových zápasov kvalifikácie ME 2024 | Šport.sk

Prípravný zápas U19 v španielskej Marbelle: Slovensko - Česko 1:2 | SPORTNET

Slovensko nestačilo na Česko, zostupuje do skupiny C

Slovenskí futbaloví mladíci zdolali Česko: Na Slovakia Cup-e zabojujú o  bronz | Športky.sk
Slovenskí futbaloví mladíci zdolali Česko: Na Slovakia Cup-e zabojujú o bronz | Športky.sk

FUTBAL: Slovenská reprezentácia do 18 rokov v piatok vyhrala v Slovinsku |  SPORTNET
FUTBAL: Slovenská reprezentácia do 18 rokov v piatok vyhrala v Slovinsku | SPORTNET