Home

vysvetliť lekárnik delegát futbal kdo dal gol slovensko ukrajina múzeum Ewell pratur

EURO 2020 / 2021: Švédsko - Ukrajina 1:2 pp | Šport.sk

Hodnotenie slovenských hráčov po zápase Ukrajina – Slovensko | Šport7.sk

Ukrajina zdolala Švédov 2:1 po predĺžení a zahrá si s Anglickom |  FutbalPortal.sk
Ukrajina zdolala Švédov 2:1 po predĺžení a zahrá si s Anglickom | FutbalPortal.sk

Tomáš Suslov a David Strelec boli hviezdy zápasu Slovensko - Ukrajina |  SPORTNET
Tomáš Suslov a David Strelec boli hviezdy zápasu Slovensko - Ukrajina | SPORTNET

Naši strelili Ukrajine tri góly a priblížili sa postupu

futbalová reprezentácia - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí  zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Ukrajina postúpila do štvrťfinále ME, Švédov zdolala po predĺžení

Slovenskí futbalisti nezvládli baráž ME vo futbale do 21 rokov 2023 |  SPORTNET
Slovenskí futbalisti nezvládli baráž ME vo futbale do 21 rokov 2023 | SPORTNET

Kto vlastne strelil Slovensku dva góly? O výstavné kúsky sa postaralo  neznáme duo | Nový Čas
Kto vlastne strelil Slovensku dva góly? O výstavné kúsky sa postaralo neznáme duo | Nový Čas

Futbal kvalifikácia ME do 21 rokov ▶︎ Slováci v baráži proti Ukrajine!

VIDEO Ukrajine sa rozplynul sen o MS vo futbale: Jarmolenko si dal  vlastenca po centri Balea | Futbal
VIDEO Ukrajine sa rozplynul sen o MS vo futbale: Jarmolenko si dal vlastenca po centri Balea | Futbal

LIGA NÁRODOV: Slovensko zdolalo Ukrajinu

Slovenskí futbalisti do 21 rokov zvíťazili nad Severným Írskom. Rozhodujúci gól  dal Kadák | TVNOVINY.sk
Slovenskí futbalisti do 21 rokov zvíťazili nad Severným Írskom. Rozhodujúci gól dal Kadák | TVNOVINY.sk

Ukrajina : Slovensko - Liga národov - ONLINE PRENOS | SPORTNET

Ukrajina sa teší z historického úspechu: Žijeme len raz a takýto moment sa  už nemusí zopakovať | Športky.sk
Ukrajina sa teší z historického úspechu: Žijeme len raz a takýto moment sa už nemusí zopakovať | Športky.sk

Ukrajinci uspeli a žijú. Kouč Balkáncov: Ukázali sme, že sme tu zaslúžene -  Majstrovstvá Európy vo futbale 2020 - Šport - Pravda
Ukrajinci uspeli a žijú. Kouč Balkáncov: Ukázali sme, že sme tu zaslúžene - Majstrovstvá Európy vo futbale 2020 - Šport - Pravda

Jediný gól padol z penalty. Slováci prehrali na Ukrajine - Reprezentácia -  Futbal - Šport - Pravda
Jediný gól padol z penalty. Slováci prehrali na Ukrajine - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Ukrajina porazilo Švédsko po predĺžení a ide do štvrťfinále

Slováci odštartovali kvalifikáciu vo veľkom štýle. Vyhrali na Ukrajine! -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Slováci odštartovali kvalifikáciu vo veľkom štýle. Vyhrali na Ukrajine! - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Slovensko doma jasne zdolalo Ukrajinu 4:1 (VIDEO)

Baráž ME vo futbale U21 2023: Slovensko nepostúpilo, Ukrajina ovládla odvetu

Slovensko prehralo na Ukrajine 1:2 (futbal 2017) | SPORTNET

Infarktové momenty v závere predĺženia! Ukrajina využila presilovku a vyhla  sa penaltám | Športky.sk
Infarktové momenty v závere predĺženia! Ukrajina využila presilovku a vyhla sa penaltám | Športky.sk

Slováci pred vypredaným hľadiskom v Žiline remizovali s Ukrajinou 0:0