Home

strecha znásilnenia anténa levi finsko slalom kohútik zámer Výstraha

Skvelá Vlhová ovládla oba slalomy v Levi. Vo Fínsku má na konte päť  rekordných víťazstiev, čím tromfla Shiffrinovú - SITA.sk
Skvelá Vlhová ovládla oba slalomy v Levi. Vo Fínsku má na konte päť rekordných víťazstiev, čím tromfla Shiffrinovú - SITA.sk

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Petra Vlhová ukazuje vo Fínsku skvelú slalomovú formu: Pridá v Levi aj  štvrtý triumf? | Nový Čas
Petra Vlhová ukazuje vo Fínsku skvelú slalomovú formu: Pridá v Levi aj štvrtý triumf? | Nový Čas

Petra VLHOVÁ vyhrala slalom vo fínskom Levi - Dnes.TOP

Vlhová je štvrtá po prvom kole slalomu v Levi - Správy RTVS

MS v alpskom lyžovaní - ženy Slalom 1 - Levi FIN - 2021 - Mojevideo

Fantázia v Levi pokračuje. Vlhová suverénne vyhrala vo Fínsku aj druhý  slalom Svetového pohára | Regióny.zoznam.sk
Fantázia v Levi pokračuje. Vlhová suverénne vyhrala vo Fínsku aj druhý slalom Svetového pohára | Regióny.zoznam.sk

Shiffrinová přidala do stáda pátého soba. Dubovská zahájila v Levi  třináctým místem – ČT sport – Česká televize
Shiffrinová přidala do stáda pátého soba. Dubovská zahájila v Levi třináctým místem – ČT sport – Česká televize

Dubovská zahájila sezonu 13. místem ve slalomu v Levi, vyhrála Shiffrinová  | ČeskéNoviny.cz
Dubovská zahájila sezonu 13. místem ve slalomu v Levi, vyhrála Shiffrinová | ČeskéNoviny.cz

Fantázia! Petra Vlhová vyhrala úvodný slalom sezóny v Levi

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2021 (nedeľa) | SPORTNET

Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium | SPORTNET

Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Pomôže jej na Shiffrinovej ihrisku nový vietor? Vlhová si vyžrebovala  jednotku - Zimné športy - Športweb
Pomôže jej na Shiffrinovej ihrisku nový vietor? Vlhová si vyžrebovala jednotku - Zimné športy - Športweb

LIVE Petra Vlhová dnes 1 kolo - slalom / Levi | Šport.sk

Vlhová víťazkou slalomu vo fínskom Levi, triumf venovala priateľovi  Michalovi
Vlhová víťazkou slalomu vo fínskom Levi, triumf venovala priateľovi Michalovi

Hmla, tma a veľa mäkkého snehu. Vlhovú čaká prvý slalom sezóny, v Levi sa  naň chystala tri týždne
Hmla, tma a veľa mäkkého snehu. Vlhovú čaká prvý slalom sezóny, v Levi sa naň chystala tri týždne

Aj Martina Dubovská vo Fínsku žiari: Slovenka reprezentujúca Česko v Levi  so životným výsledkom! | Športky.sk
Aj Martina Dubovská vo Fínsku žiari: Slovenka reprezentujúca Česko v Levi so životným výsledkom! | Športky.sk

JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová  sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za  polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo
JOJ ŠPORT - ⛷10:30 FIS Svetový pohár - LEVI, Fínsko⛷ - Slalom ženy Nová sezóna Svetového pohára slalomárok odštartuje dnes prvým kolom 10:30 za polárnym kruhom vo fínskom stredisku Levi. Druhé kolo

Fantastická Vlhová skončila v slalome v Levi opäť tretia, Shiffrinová má  ďalšieho soba (video) - SITA.sk
Fantastická Vlhová skončila v slalome v Levi opäť tretia, Shiffrinová má ďalšieho soba (video) - SITA.sk

Dubovská skončila ve druhém slalomu v Levi osmnáctá, vyhrála znovu  Shiffrinová | ČeskéNoviny.cz
Dubovská skončila ve druhém slalomu v Levi osmnáctá, vyhrála znovu Shiffrinová | ČeskéNoviny.cz