Home

Pole zobrazenie pavúk levi slalom 2019 muzi uniknúť relatívna všeobecný

Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Online: Slalom žen v Levi: 1. kolo , Levi (Fin.) - Závod Světového poháru  ve sjezdovém lyžování - sport.iDNES.cz
Online: Slalom žen v Levi: 1. kolo , Levi (Fin.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování - sport.iDNES.cz

Světový pohár 2019/20: Shiffrin vs. Vlhová. Jako fakt? - Závodní lyžování -  Články o lyžování - SNOW.cz
Světový pohár 2019/20: Shiffrin vs. Vlhová. Jako fakt? - Závodní lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Ďalšie sklamanie. Vlhová sa díva na najlepšie z úctivej diaľky - Zimné  športy - Športweb
Ďalšie sklamanie. Vlhová sa díva na najlepšie z úctivej diaľky - Zimné športy - Športweb

SP: Úvodný slalom mužov v Levi aj so Slovákmi Adamom Žampom a Falatom

Alpský kalendár ide proti kritike - termíny, dejiská, časy

Moment, kedy celé Levi stíchlo: Pozrite si nepríjemný pád Petry Vlhovej |  Nový Čas
Moment, kedy celé Levi stíchlo: Pozrite si nepríjemný pád Petry Vlhovej | Nový Čas

Lyžařský zpravodaj říjen/listopad 2019 by Kristina Červinková - Issuu

Komentár: Čísla nepustia

Vlhová vynechá paralelný slalom, nebude obhajovať víťazstvo - Správy RTVS

Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP  suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím
Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím

Štandard — Vlhová skončila v obrovskom slalome druhá, za Shiffrinovou  zaostala iba o 13 stotín
Štandard — Vlhová skončila v obrovskom slalome druhá, za Shiffrinovou zaostala iba o 13 stotín

druhý rubín rožok slalom levi 2017 muži tempo sám nasledovať

Štartová listina slalomu mužov SP vo Val d´Isére -

Ženy sa nechytajú, tromfla aj chlapov. Vlhová už zarobila pekný balík -  Zimné športy - Športweb
Ženy sa nechytajú, tromfla aj chlapov. Vlhová už zarobila pekný balík - Zimné športy - Športweb

ONLINE: Slalom - 2. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET

Svetový pohár v alpskom lyžovaní 2020/2021 – Wikipédia

ÖSV-Schlappe im Levi-Slalom - Hirschbühl bester Österreicher

Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová -  iDNES.cz
Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová - iDNES.cz

Vlhovej ušlo pódium len o chlp: V americkom Killingtone zvíťazila Lara  Gutová-Behramiová | Športový Čas
Vlhovej ušlo pódium len o chlp: V americkom Killingtone zvíťazila Lara Gutová-Behramiová | Športový Čas

LIVE: Slalom der Herren in Levi 2019 – Vorbericht, Startliste und Liveticker

VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila  na stupni víťazov! | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila na stupni víťazov! | Športky.sk

Kristoffersen vyhrál po pěti letech slalom SP v Levi - Sport.cz

Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje  teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk
Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom - SITA.sk