Home

pneumatika moderátor pojem poradie po prvom kole levy rebro účinný hospodárstvo

Vlhová vyhrala v Levi prvé kolo slalomu, v druhom však spadla a preteky  ovládla Shiffrinová - SITA.sk
Vlhová vyhrala v Levi prvé kolo slalomu, v druhom však spadla a preteky ovládla Shiffrinová - SITA.sk

HNonline.sk - Šanca na víťazstvo nevyšla. Vlhová po páde slalom v Levi  nedokončila
HNonline.sk - Šanca na víťazstvo nevyšla. Vlhová po páde slalom v Levi nedokončila

Skvelá Vlhová ovládla slalom v Levi, soba pomenuje Michal | Košice Online

Petra Vlhová dnes vedie po 1.kole slalomu v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Vlhová po 1.kole slalomu stráca na Shiffrinovú dve stotinky

Vlhová po prvom kole zaostáva. Musím bojovať, priznala - Zimné športy -  Športweb
Vlhová po prvom kole zaostáva. Musím bojovať, priznala - Zimné športy - Športweb

LIVE Petra Vlhová dnes 1 kolo - slalom / Levi | Šport.sk

Vlhová vyhrala slalom v Levi a je na čele Svetového pohára. Zdolala  Shiffrinovú, ktorá sa vrátila
Vlhová vyhrala slalom v Levi a je na čele Svetového pohára. Zdolala Shiffrinovú, ktorá sa vrátila

Vlhová po prvom kole obrovského slalomu deviata, na vedúcu Shiffrinovú  stráca sekundu | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť
Vlhová po prvom kole obrovského slalomu deviata, na vedúcu Shiffrinovú stráca sekundu | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Slalom žien, 2. kolo, Levi (Petra Vlhová) | Šport.sk

HNonline.sk - Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala prvý slalom sezóny.  Chcela som využiť tú malú výhodu, povedala
HNonline.sk - Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala prvý slalom sezóny. Chcela som využiť tú malú výhodu, povedala

Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium | SPORTNET

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová po 1. kole v Levi tretia, vedie Shiffrinová

Vlhová v prvom slalome sezóny tretia, triumfovala Shiffrinová

Famózna Petra Vlhová ovládla slalom v Levi aj v nedeľu, už je  najúspešnejšia za polárnym kruhom - Zväz slovenského lyžovania
Famózna Petra Vlhová ovládla slalom v Levi aj v nedeľu, už je najúspešnejšia za polárnym kruhom - Zväz slovenského lyžovania

Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred  Shiffrinovou viedla o 18 stotín - Akčné ženy
Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred Shiffrinovou viedla o 18 stotín - Akčné ženy

Petra Vlhová nedeľa slalom v Levi 2. kolo online dnes

Vlhová vyhrala v Levi aj druhý slalom a je už na čele celkového poradia SP  | Slovenský olympijský tím
Vlhová vyhrala v Levi aj druhý slalom a je už na čele celkového poradia SP | Slovenský olympijský tím

Lyžiarka Petra Vlhová je po prvom kole slalomu

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 1. kolo, Levi - Naživo - Športweb

Vlhová vyhrala v Levi aj v nedeľu, má 10. slalomový triumf. Trochu som si  aj poplakala, vraví - Slovenská iskra
Vlhová vyhrala v Levi aj v nedeľu, má 10. slalomový triumf. Trochu som si aj poplakala, vraví - Slovenská iskra