Home

kĺzať zotavenie žetón trenčín futbal video Úspešný vyhladiť paralýza

AS Trenčín | 24. apríla - nábor chlapcov a dievčat do AS Trenčín

Európska liga (3. predkolo – prvý zápas): AS Trenčín zničil Feyenoord,  Mance sa blysol hetrikom (video) - SITA.sk
Európska liga (3. predkolo – prvý zápas): AS Trenčín zničil Feyenoord, Mance sa blysol hetrikom (video) - SITA.sk

VIDEO Zostrih zo zápasu Fortuna ligy: MFK Ružomberok - AS Trenčín 1:0

AS Trenčín - YouTube

VIDEO Oslabený Trenčín neuspel v Nitre: Víťazný gól padol až v nadstavenom  čase | Športky.sk
VIDEO Oslabený Trenčín neuspel v Nitre: Víťazný gól padol až v nadstavenom čase | Športky.sk

VIDEO Strhujúci záver v Žiline: Trenčín proti Dunajskej Strede predviedol  víťazný obrat | Športky.sk
VIDEO Strhujúci záver v Žiline: Trenčín proti Dunajskej Strede predviedol víťazný obrat | Športky.sk

Finálna vizualizácia nového štadióna AS Trenčín - YouTube

AS Trenčín dvoma gólmi v posledných minútach rozhodol o remíze 3:3 so  Slovanom! (VIDEO)
AS Trenčín dvoma gólmi v posledných minútach rozhodol o remíze 3:3 so Slovanom! (VIDEO)

Kedy nastúpi AS Trenčín doma? Rybníček dúfa, že sa diváci nenahnevajú, VIDEO

VIDEO Trenčín sa dočkal poklony od súpera: Nemilosrdní fanúšikovia vybučali  holandského giganta | Športky.sk
VIDEO Trenčín sa dočkal poklony od súpera: Nemilosrdní fanúšikovia vybučali holandského giganta | Športky.sk

VIDEO Trenčín proti Trnave pred vypredaným hľadiskom nezaváhal | Športky.sk

Trenčania prekvapili výhrou nad Žilinou. Vyhrali sme zaslúžene, zhodnotil  kouč Hlinka (video) - SITA.sk
Trenčania prekvapili výhrou nad Žilinou. Vyhrali sme zaslúžene, zhodnotil kouč Hlinka (video) - SITA.sk

Fortuna liga: MFK Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín 3:0 | Šport.sk

AS Trenčín
AS Trenčín

18-ročný talent AS Trenčín strelil proti Ružomberku gól po sóle od polovice  ihriska! (VIDEO)
18-ročný talent AS Trenčín strelil proti Ružomberku gól po sóle od polovice ihriska! (VIDEO)

Trenčín v Žiline v Žiline viedol, nakoniec vydoloval bod

PRÍBEH: Ako sa futbalista Wesley Moraes dostal z Trenčína do brazílskej  reprezentácie | SPORTNET
PRÍBEH: Ako sa futbalista Wesley Moraes dostal z Trenčína do brazílskej reprezentácie | SPORTNET

VIDEO Trenčín vykročil za postupom: Tesný náskok do domácej odvety s  Górnikom Zabrze | Športky.sk
VIDEO Trenčín vykročil za postupom: Tesný náskok do domácej odvety s Górnikom Zabrze | Športky.sk